Teslimat Bilgileri

İptal ve İade Şartları


 

 Satın almış olduğunuz ürünü, kargo size teslim ettiği günden itibaren 7 iş günü içerisinde, hiç bir gönderi bedeli ödemeden info@luksbebe.com adresine başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz.

İadesini gerçekleştireceğiniz ürüne ait hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

 

İade Koşulları

 

.Ürün iadeniz orijinal kutu ve faturanın tüm nüshaları ile yapılmalıdır. Faturasız ürünler iade alınamamaktadır.

·Ürünün içinde iade sebebini anlatan bir not bulunmalıdır.

·Ürünün paket içeriği eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırılmalıdır.

·İade edilecek ürünlerin orijinal kutularına zarar verilmemeli, bant yapıştırma yazı yazma gibi işlemler yapılmamalı , başka bir koli içine koyarak bize geri gönderilmelidir.

·İade edilecek ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zedelenmemiş veya paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

·İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir.

·Emzirme ürünleri, Göğüs Pompaları, Hijyen içerikli ürünler, İç çamaşırları hijyen olarak sakıncalı olabileceği için iade alınamamaktadır.


Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?


Ayıplı, kusurlu ürün iadelerinde kargo ücreti bebegimister.com tarafından karşılanır. İade ürünleri karşı ödemeli olarak anlaşmalı Kargo firmamız ile gönderebilirsiniz.


Ürünü gönderdikten sonra süreci nasıl takip edeceğim?


Ürününüz luksbebe.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilerek, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilip, kayıtlı olan e-mail adresinize iadenizin onay durumuna ilişkin bilgi gönderilir. İadeniz onaylanmış ise, İade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 5 iş günü içinde "ürün bedeli ilgili hesabınıza geri ödenir ya da puan olarak üyelik hesabınıza yüklenir


SİPARİŞ İPTALLERİ


İptal etmek istediğiniz siparişle ilgili bilgiyi info@luksbebe.com adresine sipariş numaranızı yazarak bildirmeniz gerekmektedir. Ürününüz kargoya verilmedi ise iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak kargoya verilen ürünlerde "iade ”işlemi yapılmak zorunda kalınacaktır.


İptal Olan Siparişimin Para İadesini Nasıl Alacağım


İptal işleminiz gerçekleştiğinde sisteme kayıtlı mail adresinize onay maili gönderilecektir. Ödeme şekli "Kredi Kartı” ve tercihiniz "Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Taksitli işlemlerinizin iadesi, kaç taksitli olarak yaptıysanız, aylık olarak taksit tutarı kadar kullanılabilir limitinize yansır.

Ödeme şekli "Havale/EFT” ve tercihiniz "Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız 3 iş günü içinde geri ödenir. Bunun için bize alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını, Banka hesap adını, Şube kodunu, Bankanın ismini ve IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır.


ARIZALI/BOZUK ÜRÜNLER


Yeni aldığım ürün arızalı/bozuk çıktı, ne yapmalıyım?


Ürününüz ile ilgili yaşadığınız arıza/bozuk sorunları için, ürünün elinize geçmesinden sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürününüz bebegimister.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı ve aksesuarları kontrol edilerek, incelenmek üzere Yetkili Servis’e gönderilir. Bu incelenmenin sonucunda çıkan rapora göre ürününüzle ilgili " Yeni ürün ile değişim,para iadesi ya da kullanıcı hatası var ise ücretin onaylanması karşılığında onarım” olarak işlem yapılabilir. Kullanıcı hatası onarım ürünlerinde, kargo ücreti ve onarım ücreti size ait olmak üzere ürün yaptırılarak tarafınıza iletilir.Arıza sürecinin daha kısa olması için, ürünle beraber gelen kullanma kılavuzu ve garanti belgesinin üzerinde yer alan teknik servislere başvurarak, sorununuzun çok daha kısa zamanda halledilmesini sağlayabilirsiniz.